Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Koľko stojí otta?

Službu otta si môžete objednať za uvádzaciu cenu 4,99€ mesačne. Viac informácií ohľadom aktuálnych cien za naše služby nájdete v cenníku

Čo potrebujem aby som mohol sledovať ottu?

K sledovaniu otty potrebujete prístup na internet a zariadenie na ktorom chcete ottu sledovať. Na výber sú mobilné zariadenia: tablet, počítač či  mobilný telefón. Ak chcete sledovať ottu na televízii, môžete ju sledovať cez HbbTV aplikáciu (ak Vaša TV túto funkciu podporuje) alebo pripojením vašej štandardnej televízie na set-top box, ktorý je možné pripojiť na internet. Podrobnejšie informácie nájdete tu

Na akých zariadeniach môžem sledovať ottu?

Službu otta môžete sledovať na zariadeniach, ktoré spĺňajú nižšie uvedené minimálne požiadavky:  
  1. Mobilné zariadenia: Android v 5.0 alebo vyššia, iOS 10 alebo vyššia. Pripojenie k internetu s rýchlosťou minimálne 2 Mbit/s.
  2. Tablet: Android v 5.0 alebo vyššia, iOS 10 alebo vyššia. Pripojenie k internetu s rýchlosťou minimálne 2 Mbit/s.
  3. PC: OS Windows 7 alebo OS X. Internetový prehliadač IE 11 alebo vyššia, Firefox v48 alebo vyššia, Chrome v55 alebo vyššia, Edge v38 alebo vyššia, Safari v10 alebo vyššia. Pripojenie k internetu s rýchlosťou minimálne 2 Mbit/s.
  4.  TV s funkciou HbbTV: TV prijímač s podporou pre HbbTV 1.5 podľa špecifikácie ETSI TS 102 796 V1.2.1, pripojenie k internetu s rýchlosťou minimálne 2 Mbit/s.
  5. Štandardná TV bez funkcie HbbTV: v kombinácii so set-top boxom Alma iHD a prístupom k internetu.

Musím mať predplatený balík Plustelka ak chcem sledovať ottu?

Nie. Službu otta je možné využívať aj samostatne. Ak ste už existujúcim zákazníkom a využívate jednu z našich služieb, vo vašej zákazníckej zóne si môžete vybrať  z ponuky zvýhodnených balíčkov, ktoré kombinujú rôzne služby a získať tak výhodnejšiu cenu.

Ako dlho môžem sledovať archív?

Programy v archíve sú dostupné 7 dní po odvysielaní. Divák si môže pozrieť vysielanie vybraných programov 24 hodín dozadu a vlastnú tvorbu televízie odvysielanú 7 dní dozadu.

Aký obsah môžem sledovať bezplatne?

Celý obsah v službe otta je spoplatnený a podmienený zaplatením mesačného poplatku. Službu otta si však môžete vyskúšať bezplatne a 7 dní ju naplno využívať na základe vašej registrácie tu.

Môžem sledovať ottu aj mimo územia Slovenskej republiky?

Obsah služby otta je dostupný len na území SR všade tam, kde máte prístup k internetu.

Ako sa mám zaregistrovať?

Prístup k službe otta získate automaticky, registráciou tu. Prehľad aktuálnych služieb získate po prihlásení sa do svojej zákazníckej zóny. Tu si môžete kedykoľvek aktivovať aj iné služby poskytované spoločnosťou Towercom.

Koľko užívateľov môže využívať ottu?

Maximálny počet užívateľov jedného konta je 5 a toto konto je možné využívať na 10 rôznych zariadeniach. V tom istom čase môžu ottu sledovať 3 užívatelia .

Na koľkých zariadeniach môžem sledovať ottu?

Ottu môžete sledovať na 10 zariadeniach. Tieto zariadenia je možné zmeniť maximálne 20 krát za mesiac.

Čo ak som zabudol heslo?

Heslo k službe otta a HbbTv si môžete kedykoľvek obnoviť alebo zmeniť vo svojom konte v zákazníckej zóne. Do zákazníckej zóny sa prihlásite na tomto linku: https://moja.plustelka.sk/

Čo všetko potrebujem pre spustenie služby?

Pre spustenie služby je potrebné sa zaregistrovať cez registračný formulár priamo tu. Po potvrdení registrácie, sa môžete prihlásiť do služby na jednom z kompatibilných zariadení s prístupom na internet. Požadovaná rýchlosť internetu je minimálne 2 Mbit/s.

Ako si môžem službu otta predplatiť a na ako dlho?

Službu otta si môžete predplatiť po prihlásení sa do Vašej zákazníckej zóny rovnako ako aj ostatné služby. Službu otta si môžte predplatiť minimálne na jeden mesiac. Ottu si môžete predplatiť aj v kombinácii s inými službami vo výhodných balíčkoch.

Kde si stiahnem aplikáciu?

Aplikáciu pre váš smartfón si stiahnete priamo vo vašom mobilnom zariadení. Pre Android je aplikácia dostupná v Google Play a pre iOS v App Store.

Ako často je obsah v službe otta obnovovaný?

Obsah služby otta sa obmieňa pravidelne. Každý týždeň v ponuke pribúdajú zaujímavé tituly rôznych žánrov. Najnovšie pridaný obsah nájdete v sekcii “Najnovšie v ponuke”.
Vyskúšajte bezplatne

Vyskúšajte si službu na 7 dní bezplatne.

1.
Registráciou vytvorte
svoje používateľské konto.
2.
Použite zaslané prístupové
heslo a plne využívajte
službu 7 dní.
Vyskúšať bezplatne