Digitálna knižnica
na tvojej TV obrazovke

Premeň vašu rodinnú obývačku na bezplatnú digitálnu knižnicu plnú zaujímavého obsahu určeného nie len pre vzdelávanie ale aj zábavu celej rodiny.

V našej ponuke nájdeš viac ako 19 000 minút videí v ktorých s nami spoznáš úžasné tajomstvá prírody, zábavné experimenty z oblasti vedy a techniky a veľa iných zaujímavých tém.

Zaregistruj sa a objavuj svet zVEDAvosti!

Prečo sa oplatí vzdelávať s otta akademiou?

Atraktívny vzdelávací obsah pre celú rodinu

Stovky vzdelávacích videí plných zaujímavých faktov na jednom mieste. Starostlivo vybrané a konzultované s učiteľmi, slúžia pre doplnenie školského učiva.

Digitálna knižnica v tvojej obývačke

Prinášame zábavné vzdelávanie pre celú rodinu vo forme domácej digitálnej knižnice. Audiovizuálne podaná informácia prebúdza záujem, emócie a pomáha zapamätať si preberané učivo.

Bez reklamy a bezplatne pre všetkých

Registráciou získaš bezplatný prístup k celej databáze vzdelávacích videí. Vzdelávací obsah neprerušíme ani jednou reklamou.

Sleduj akadémiu na svojom Smart TV

Stiahni si aplikáciu otta do svojho smart TV a užívaj si neobmedzenú digitálnu knižnicu v tvojej obývačke s celou rodinou. Akadémiu môžes sledovať cez internet aj na tablete, mobile a PC, alebo aj prostredníctvom „HbbTV“ funkcie v tvojom televízore (ak prijímaš doma TV signál prostredníctvom antény).

S nami spoznáš

Odporúčame rodičom a učiteľom

isibalo Matematika

Máš problém naučit sa matematiku, výklad učiteľa v škole bol nedostatočný alebo máš rád matematiku a chceš vedieť ešte viac? Radi ti pomôžeme s čímkoľvek, čo sa týka matematiky, od učiva základných škôl až po tú vysokoškolskú.

Pozrieť online

Vďaka čomu ti rastú svaly?

Dotkneš sa činky a zrazu je z teba Arnold. No ani nie, ale prečo vlastne vôbec tie svaly rastú? Odpoveď je vo videu!

Pozrieť online

Čo všetko ťa naučíme?

Matematika

Matematika sa ti neráta? Goniometria, rovnice, kombinátorika všetko na jednom mieste ti vysvetlia naše videá v ktorých ti pomôžeme aj s tou najkomplikovanejšou matematickou úlohu.

Fyzika

Fyzika nie je len pre Einsteina!
Pokusy, magnetizmus, častice vo fyzike nie je nič čo by sme ti nevedeli vysvetliť a ešte sa aj zabavíš. Fyzika s nami ťa nikdy neomrzí.

Chémia

Destilácia, extrakcia, filtrácia, vyskúšame si s tebou všetky chemické pokusy a periodickú tabuľku budeš mať vďaka nám v malíčku.

Biológia

Genetika a morfológia ti znejú exoticky? Nevadí, všetko dôležité z biológie ti trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlíme u nás.

Veda a technika

Svet okolo nás je plný fascinujúcich vecí a udalostí, ktoré čakajú len na tvoje objavenie. Nečakaj a poď s nami objavovať. S akademiou máš neobmedzené možnosti!

Chceš sa aj ty zabaviť a zároveň objavovať úžasný svet okolo nás?